Кошик
1091 відгук
Побутова хімія, засоби для прання, продовольчі товари НАЙНИЖЧІ ЦІНИ ТУТ
Магазин товарів з Європи "Patik"
+38-097-422-60-60

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ - оформляйте замовлення від 600 грн, та отримуйте повністю безкоштовну доставку всього замовлення перевізником УКРПОШТА. (Акція діє до 26.06.2021)

  • picture 1

    Авто хімія

    Кожен власник автомобіля повинен стежити і доглядати за своїм авто. Все це роблять для того, щоб машина зберегла свою красу і справність. Для цього і існує автохімія. Автохімія - це препарати призначені для очищення забруднених деталей. Адже правда, очистити промаслений деталь буде дуже важко. Тому кожен господар свого автомобіля закуповується різною автохимією. У нашому магазині Ви зможете придбати найкращу автохімію та автокосметику відомого Великобританського бренду Astonish.
    Кожен власник автомобіля повинен стежити і доглядати за своїм авто. Все це роблять для того, щоб машина зберегла свою красу і справність. Для цього і існує автохімія. Автохімія - це препарати призначені для очищення забруднених деталей.Адже правда, очистити промаслену деталь буде дуже важко. Тому кожен господар свого автомобіля закуповується різною автохімією. Альо тільки у нас Ви зможете придбати найкращу продукцію за доглядом за автомобілем.